Produkt nominowany: Oryginalne filtry antyalergiczne

©

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w seryjnym wyposażeniu każdego modeluSzkodliwe gazy, cząsteczki czy pyłki kwiatowe docierające do wnętrza pojazdu stanowią potencjalny czynnik rozpraszający. Nie tylko prowadzą do zmęczenia kierowcy, ale także mogą wywołać reakcje alergiczne, które tworzą zagrożenie dla bezpieczeństwa drogowego – podczas kichania kierowca jest rozproszony przez około dwie sekundy i w rezultacie droga hamowania znacznie się wydłuża.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do wyposażenia standardowego wszystkich modeli koncernu Volkswagen wprowadzony został oryginalny filtr antyalergiczny. Jest on w stanie odfiltrowywać pyłki, bakterie i pleśń, a także drobny pył (PM 2,5). Zawarty w filtrze naturalny składnik aktywny przylega do alergenów, pokrywa je i tym samym usuwa bazę pokarmową dla bakterii i pleśni – wyzwalacze alergii są dezaktywowane. Istotną zaletą jest także jego skuteczność w odniesieniu do szkodliwego dwutlenku azotu (NO2) wytwarzanego w procesie spalania.

Ze względu na wyżej opisane zalety producent zdecydował się wycofać filtry starszej generacji z asortymentu, jeśli dla danego modelu dostępny jest mocniejszy filtr antyalergiczny.

logo firm Grupy Volkswagen 

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również