Program smarów HHS od Würth Polska

© Würth Polska

Udostępnij:

Würth Polska przedstawia wybrane produkty z programu smarów HHS – posiadające skrajnie różne właściwości, zapewniające skuteczne działanie w różnych warunkach pracy – zgodnie z hasłem „4 FILARY i wszystko działa jak należy”.

W skład programu smarów HHS wchodzą następujące produkty:

HHS® 2000 pozwala uzyskać wyjątkowo odporny na przerwanie film smarujący. Bardzo dobrze opiera się działaniu wysokiego ciśnienia, doskonale nadaje się do uniwersalnego smarowania mocno obciążonych zespołów, doskonale tłumi hałas i wibracje.
Dostępne wielkości:

  • 500 ml, art. nr 0893106,
  • 150 ml, art. nr 08931061.

HHS® 5000 jest smarem wyjątkowo odpornym na temperaturę oraz wykazującym się doskonałymi właściwościami pełzającymi, dzięki czemu dostaje się wszędzie tam, gdzie olej smarowy jest wymagany. Nadaje się do smarowania najmniejszych odstępów w warunkach obciążeń wysokotemperaturowych. Odporny na temperaturę od -20°C do +200°C, krótkotrwale nawet do +250°C.
Art. nr 08931063, 500 ml

HHS® LUBE to trwały smar z wysokim współczynnikiem ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych. Idealny do otwartego smarowania na zewnątrz, stworzony do pracy w brudzie i w ciężkich warunkach atmosferycznych. Odporny na bryzgi słonej wody, słabe kwasy i zasady, przeciwdziała powstawaniu korozji. Redukuje tempo zużywania się smarowanych elementów.
Art. nr 08931065, 500 ml

HHS® DRYLUBE to specjalista od smarowania szybko obracających się elementów, nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest odporny na rozrywanie i brud, zapewnia znakomitą ochronę przed korozją. Bardzo dobrze radzi sobie z smarowaniem trudno dostępnych miejsc, wnika nawet w najmniejsze przestrzenie. Zawiera w sobie PTFE (teflon), dzięki czemu może pracować na sucho. Posiada też dobrą odporność temperaturową.
Art. nr 08931066, 400 ml

Program smarów HHS, w skład którego wchodzą wyżej wymienione produkty, uzupełnia dedykowany zmywacz o nazwie HHS CLEAN.

HHS® CLEAN jest wysoce efektywnym środkiem do przygotowania powierzchni przed smarowaniem produktami z rodziny HHS. Sprawdza się także jako preparat gruntujący, wspomagający przyczepność powierzchni materiałów przed smarowaniem. Bez trudu radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Dzięki bardzo dobrej zgodności materiałowej z różnymi powierzchniami nadaje się do szerokiej gamy zastosowań, nie powoduje też puchnięcia uszczelnień. Posiada precyzyjną głowicę spryskującą, pomocną przy ukierunkowanym i precyzyjnym czyszczeniu. Produkt ten poprawia przyczepność smarów, dzięki czemu wydłuża się działanie filmu smarującego a skraca częstotliwość smarowania. UWAGA! Nie nadaje się do odtłuszczania przed klejeniem. Środek wyłącznie do przygotowania przed smarowaniem.
Art. nr 089310610, 500 ml

Więcej informacji o produktach można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Źródło: Informacja prasowa Würth Polska

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Oleje i smary

Würth Polska smary HHS


aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również