Promocje w Inter Parts z okazji 20-lecia działalności firmy.

©

Udostępnij:

Firma Inter Parts w 2011 roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji pracownicy firmy, prócz konkurencyjnej oferty handlowej, przygotowali szereg akcji promocyjnych dla swoich Klientów.

Bieżący rok będzie obfitował w szereg wyjazdów zagranicznych oraz imprez organizowanych z okazji jubileuszu firmy. Prócz tradycyjnych wycieczek do Egiptu, Tunezji, czy Paryża, planowany jest wyjazd do Chin i spływ kajakami w... Wietnamie. Fanów sportów motorowych ucieszy możliwość wygrania dwudniowego co-drive`u z kierowcą rajdowym, Zbigniewem Staniszewskim. Należy też wspomnieć o jednej z najbardziej prestiżowych imprez sportowych organizowanych w Polsce w okresie lata - Mazury Grand Slam. W ramach jednej z promocji Klienci będą mieli szansę na kilkudniowy wyjazd w roli VIP-a na Wielki Szlem w siatkówce plażowej, organizowany corocznie w Starych Jabłonkach na Mazurach.Pod koniec roku wystartuje już druga edycja super-promocji. Ponownie organizatorzy zaproponują imponującą pulę atrakcyjnych nagród, a zakończenie akcji przypadnie tuż przed świętami Bożego Narodzenia (więcej na www.promocje.interparts.pl ).

Firma nie zapomina także o Klientach detalicznych i warsztatach, dla których planowana jest cykliczna akcja „Dbamy o Twój samochód". Podczas tych wydarzeń, we wszystkich oddziałach Inter Parts, będzie można bezpłatnie przetestować zawieszenie samochodu oraz odświeżyć system klimatyzacji. Prócz tego dla tej grupy Klientów organizowany jest szereg promocji na produkty znajdujące się w sprzedaży.

Łączne koszty pakietu promocyjnego dedykowanego Klientom Inter Parts w 2011 roku to kwota przekraczająca milion złotych.

Oprócz działań marketingowych, firma Inter Parts może pochwalić się rosnącą ofertą dystrybuowanych produktów. Prócz sprzedaży części samochodowych, firma ze Stawigudy znacznie poszerzyła swoją ofertę handlową o narzędzia i urządzenia warsztatowe. Mając na uwadze szeroki zakres proponowanych produktów, do dyspozycji Klientów oddany został serwis internetowy z dokładnym opisem pozycji, ich zdjęciami oraz intuicyjną wyszukiwarką. Ofertę można sprawdzić na stronie internetowej www.interparts.pl  w zakładce „Wyposażenie warsztatowe-oferta".

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również