Nowy rozrusznik w ofercie AS-PL

rozrusznik AS © AS-PL

Udostępnij:

Spółka AS-PL poszerzyła swoją ofertę o rozrusznik numer S6403S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard i oznacza całkowitą niezależność i pewność rozruchu gwarantowaną przez markę.Produkt można zastosować m.in. w wybranych modelach: Hitachi EX300-2, Hitachi EX-5, Hitachi EX300LC-3, John Deere 550K, John Deere 605K, John Deere 650K, Komatsu FD70, Linkbelt LS4300C.

AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 19 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 280 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Oferowane przez Spółkę towary podlegają surowym procedurom testowym. Dostarczanie niezawodnych produktów to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Źródło: AS-PL

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Nowości produktowe

rozrusznik AS-PL
aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również