Rozwiązania Tork pomagają zapewnić nowy standard higieny

dozowniki Tork © Tork

Udostępnij:

Tork PeakServe, rozwiązania do czyszczenia powierzchni i produkty do dezynfekcji stanowią kompleksową pomoc w spełnieniu podwyższonych standardów sanitarno-higienicznych.

Pakiet produktów Essity, właściciela marki Tork, to sposób na spełnienie zwiększonych wymogów sanitarnych z jednoczesnym zachowaniem wydajności produkcji. W skład zestawu wchodzi system ręczników do rąk Tork PeakServe, gama środków do czyszczenia powierzchni i preparaty dezynfekujące.Nowo rozbudowana linia dozowników Tork PeakServe wykorzystuje skompresowane wkłady i rewolucyjną technologię łączącą ze sobą bindy, zapewniając stały dostęp do ręczników. Umożliwia to łatwe zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Dozowniki z linii Tork Performance oferują wiele opcji montażu, dzięki czemu można je umieszczać w strategicznych miejscach. Dodatkowo dzięki materiałom przygotowanym przez markę osoby zarządzające obiektami mogą zidentyfikować krytyczne przestrzenie, dopasować do nich odpowiednie produkty i zoptymalizować ich użycie.

Więcej informacji: https://www.tork.pl/higiena/dobra-higiena/tork-clean-care/produkcja Źródło: Tork

 

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również