Sprzęgła SACHS jeszcze bardziej dostępne

© ZF Aftermarket

Udostępnij:

Sprzęgła marki SACHS do pojazdów osobowych dostępne są teraz w niższych cenach. Dodatkowo do każdego zakupionego sprzęgła, dwumasowego koła zamachowego lub zestawu sprzęgła marki SACHS klient otrzymuje pastę do mycia rąk o niezawodnym składzie. Promocja obowiązuje od 19 sierpnia br. do wyczerpania zapasów.

Wyróżnikiem bogatej historii marki SACHS są najnowsze rozwiązania technologiczne doceniane przez jej sympatyków. Przekonaj się, na czym polega fenomen marki, która wyrosła na czołowego dostawcę układów przeniesienia napędu dla pojazdów osobowych i użytkowych.Od 1923 roku sprzęgła SACHS są synonimem najwyższej jakości, trwałości i niezawodności oraz zdumiewających sukcesów na torach wyścigowych na całym świecie. W latach trzydziestych XX wieku, montowano je w legendarnych „Srebrnych Strzałach” Mercedesa, a dziś znajdują się na wyposażeniu bolidów Formuły 1, a także w pojazdach startujących w wyścigach długodystansowych, torowych oraz rajdowych mistrzostwach świata.

Doświadczenia wyniesione ze startów w zróżnicowanych dyscyplinach sportów motorowych wykorzystywane są w produkcji części stosowanych w pojazdach, które na co dzień spotykamy na drogach. To właśnie dzięki tym unikalnym motorsportowym kompetencjom sprzęgła SACHS cieszą się dłuższą żywotnością i większą odpornością na przegrzanie. Ruszanie pod górę, niekończące się korki czy ostre zakręty – z takimi wyzwaniami sprzęgła samochodów osobowych muszą się mierzyć każdego dnia.  

Sprzęgła SACHS, które można zamówić w sieci dystrybutorów firmy ZF Aftermarket: Auto Zatoka, Moto-Profil Hart, Inter Cars SA, Auto-Partner Holding, Inter Land, Inter-Team, Auto Partner SA, Rodon, Elit, Bronowski, Motorol oraz Gordon objęte są obecnie wyjątkową promocją. Sprzęgła, dwumasowe koła zamachowe i zestawy sprzęgła dostępne są w nowych niższych cenach, a do każdego zamówienia  klient otrzymuje w prezencie wyjątkowo skuteczną pastę do mycia rąk. Spiesz się, promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów!Regulamin i szczegóły promocji dostępne u dystrybutorów.

Źródło: Informacja prasowa ZF Aftermarket

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również