AutoExpert
Reklama
Reklama

STAG zwraca koszt instalacji autogaz!

Preview
AC S.A.
10.1.2019
Reklama
Reklama

Montaż instalacji LPG to duży wydatek? STAG odda Ci pieniądze! Zamontuj STAG’a i zgłoś się po zwrot kosztów instalacj.

Rusza kolejna edycja konkursu „3 × STAG – formuła wygrywania” cieszącego się ogromną popularnością wśród właścicieli aut. Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to znaczne oszczędności na paliwie. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Reklama

Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym co miesiąc przez ponad rok nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji. Kwota w wysokości 2500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. A to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe.

Warto zauważyć, że konkurs trwa aż 13 miesięcy, do końca 2019 roku, a liczba wszystkich nagrodzonych obejmie ponad 400 osób.

Powiązane firmy

Reklama

– Inspiracją do stworzenia konkursu w takiej właśnie formie była potrzeba edukacji zarówno warsztatów montujących jak i kierowców w temacie zalet kompletnej instalacji autogaz. Kompletna, czyli dobrana z elementów od jednego producenta: sterownika, reduktora oraz wtryskiwaczy. Możemy wtedy mieć pewność, że komponenty te będą współpracowały ze sobą optymalnie. Stąd właśnie 3 × STAG w tytule konkursu – mówi Jerzy Pisiecki, Kierownik ds. Rozwoju Europejskiej Sieci AS STAG.

Aby zawalczyć o atrakcyjne wygrane, należy zamontować instalację w jednym z Autoryzowanych Serwisów STAG. Lista autoryzowanych serwisów dostępna jest na stronie www.ac.com.pl/pl-klienci-wyszukiwarka. Następnie należy wejść na stronę www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania. W konkursie mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Podczas rejestracji wymagany jest numer homologacji przyznany przez warsztat. Jak go znaleźć? Na stronie www.konkurs.stag.pl/register.

Podsumowując: 396 nagród dziennych i 13 nagród specjalnych w ciągu 13 miesięcy. STAG daje zdecydowanie więcej!

Źródło: Informacja prasowa AC S.A.

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama