Supermechanik ELIT po raz trzeci

© Elit

Udostępnij:

Już w najbliższy weekend poznamy zwycięzcę konkursu Supermechanik ELIT 2018. Do finałowej rywalizacji przystąpi sto osób wyłonionych w ogólnopolskich eliminacjach.

Trzecia edycja konkursu Supermechanik ELIT 2018 rozpoczęła się na początku kwietnia. Tak jak w poprzednich latach przystąpienie do uczestnictwa wymagało rejestracji na platformie internetowej www.supermechanikelit.pl Pierwszy etap składał się z czterdziestu losowo wybranych pytań, w których należało wskazać prawidłową odpowiedź. Każda osoba miała do dyspozycji dziesięć prób, kolejne przyznawane były na podstawie miesięcznych progów zakupowych w sieci ELIT Polska. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie podczas procesu rejestracji.

Na tej podstawie wybrano stu uczestników, którzy uzyskali najwyższą punktację. Pod uwagę brana była próba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi udzielonych w jak najkrótszym czasie, realizując jednocześnie założony plan zakupów. Osoby te spotkają się 1 września (sobota) na finale w Zakopanem.

Na początek wszyscy przystąpią do trwającego godzinę pisemnego testu. Dziesięć najlepszych osób zakwalifikuje się do półfinału. Jego formuła oparta jest na wyborze dwudziestu pytań, odpowiedź na każde musi paść przed upływem 5 sekund. Na podstawie zdobytych punktów (1 pkt. za dobrą odpowiedź, 0 pkt. za brak, -1 pkt. za błędną) wyłonionych zostanie dwóch finalistów.


© Elit

Ostateczne rozstrzygnięcie polegać będzie na jak najszybszym wykryciu i usunięciu usterek „spreparowanych” w dwóch identycznych modelach samochodu. Zwycięzca otrzyma tytuł Supermechanik ELIT 2018 oraz kluczyki do Opla Astra.

Za drugie miejsce przyznany zostanie voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.


TOP w kategorii
© Elit

Triumfatorem pierwszej edycji konkursu Supermechanik AD 2016 został Łukasz Szostakiewicz z serwisu „Auto Naprawa” z Włodawy. W kolejnej tytuł Supermechanik AD 2017 zdobył Rafał Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu.

Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są Castrol Edge, Schaeffler (ze swoimi markami LUK, INA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/Exide, Champion, Denso, Gates, Goodyear, King Tony, K2, KYB, Magneti Marelli, Nissens, Optimal, SWAG, Textar, Valeo oraz Virage Moje Auto.

Źródło: Informacja Prasowa Elit

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również