Total na targach Stacja Paliw 2019

Total, Stacja Paliw 2019 © Total

Udostępnij:

W dniach 15-17 maja br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019. Na wydarzeniu obecna będzie firma Total Polska, która zaprasza zwiedzających na wirtualny spacer po stacji Total i prawdziwą kawę na stoisko nr D2.

Według danych GUS w połowie ubiegłego roku w Polsce zarejestrowanych było blisko 30 milionów pojazdów silnikowych. Ich właściciele mają do dyspozycji około osiem tysięcy stacji paliw, co nadal nie zaspokaja w pełni zapotrzebowania rynku. Potencjał i wciąż otwarte perspektywy dla branży - tak ćwierć wieku temu, jak i teraz - potwierdza niesłabnące zainteresowanie kolejnymi edycjami targów Stacja Paliw.Międzynarodowy koncern energetyczny Total posiada wieloletnie know-how w prowadzeniu stacji paliw. Szyldy z charakterystycznym logo spotkać można na każdym kontynencie. Proponowany przez firmę koncept opiera się na franczyzie, stąd obecność na targach Stacja Paliw jest idealną okazją do jego promocji. Zainteresowani rozwojem swojego biznesu pod szyldem Total będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami koncernu, zapoznać się z ofertą i sprawdzić na żywo najważniejsze koncepty.

W tym roku okazją do tego by bliżej poznać stacje Total będzie innowacyjny pomysł - wirtualny spacer po multimedialnej makiecie stacji paliw Total. Przedstawiciele firmy odpowiedzą na każde pytanie związane z jej działalnością. Ponadto w realnym świecie na stoisku Total serwowana będzie aromatyczna kawa, która także jest uważana za jedną z potrzeb kierowców, które zaspokajają stacje paliw.

Źródło: Total

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również