Valeo i FTE połączyło siły na targach ReMaTec

Valeo, FTE © Valeo, FTE

Udostępnij:

Regeneracja to jeden z głównych filarów działalności Valeo, zarówno w segmencie pojazdów użytkowych, jak i osobowych. Na tegorocznych targach ReMaTec, które odbywają się w dniach 23-25 czerwca w Amsterdamie,  firma Valeo prezentuje ulepszoną wersję oprogramowania eCorps służącego do zbierania rdzeni przeznaczonych do regeneracji. Dzięki fuzji z FTE po raz pierwszy Valeo przedstawia także ofertę regeneracji zacisków hamulcowych.

Na tą edycję targów ReMaTec Valeo wypuściło nową wersję oprogramowania eCore służącego do zbierania rdzeni, jak również rozszerzyło swoje portfolio produktów o rozrusznik zintegrowany z alternatorem i-StARS oraz koła dwumasowe.

  • Nowa wersja eCorps to lepsze, szybsze i łatwiejsze zbieranie rdzeni
  • Skuteczne zarządzanie, przejrzysty follow-up
  • Wysokiej jakości proces regeneracji z zachowaniem standardów O.E.
  • Doświadczenie w obszarze regeneracji części zakorzenione w kulturze OEM
  • Doświadczenie we wszystkich technologiach regeneracji na rynku…
  • Włączając w to ostatnie nowości jak Re-Start i i-StARS dla systemów start-stop oraz koła dwumasowe i sprężarki klimatyzacji.Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w produkcji, wzmocnionemu przez przejęcie firmy FTE w 2017 r. Valeo oferuje obecnie szeroki wachlarz produktów regenerowanych dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) w Europie i Chinach: rozruszniki i alternatory, zestawy sprzęgieł Istars Heavy Duty, koła dwumasowe, sprężarki klimatyzacji, przekładnie hydrokinetyczne oraz zaciski hamulcowe.Źródło: Valeo

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również