Wymień dowolny tester na najnowsze rozwiązanie TEXA

© TEXA

Udostępnij:

TEXA informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem Promocją Złomowania Dowolnego Testera postanowiła przedłużyć akcję promocyjną do 31.03.2019 roku.

Wyjątkowa akcja złomowania urządzeń starej generacji dowolnego producenta daje możliwość każdemu warsztatowi zakupu najbardziej innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych Texa dla środowiska samochodów osobowych i uzyskania bardzo wysokich rabatów, pod warunkiem zezłomowania starego urządzenia, niezależnie od tego, czy nadal działa czy jest uszkodzone.Niebagatelne oszczędności sięgające 2000 zł już na etapie zakupu nowego sprzętu to nie wszystkie korzyści z przystąpienia do akcji. Nieograniczona licencja na oprogramowanie, niewygasająca Autodata dostarczana na wyposażeniu urządzenia czy możliwość poszerzania oprogramowania o kolejne środowiska to tylko niektóre korzyści.

Wchodząc do świata diagnostyki TEXA, warsztaty uzyskują także możliwość korzystania z profesjonalnej pomocy Call Center w zakresie użytkowania sprzętu oraz problemów diagnostycznych napotkanych w czasie napraw pojazdów.

Promocja jest ograniczona czasowo i dostępna poprzez autoryzowaną sieć dystrybucji TEXA. Więcej informacji: Call Center TEXA tel. 32. 364 18 80.Źródło: Informacja prasowa TEXA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również