NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa, PL
https://www.ntn-snr.com/pl


kontakt


O Firmie

NTN-SNR działa na rynkach w Europie, Ameryce Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Zajmuje 3 miejsce na świecie w produkcji łożysk. Posiada 26 zakładów produkcyjnych, w których produkuje 430 000 części dziennie. 25 000 pracowników grupy NTN wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, by wspierać klientów na całym świecie. Dzięki 97 biurom handlowym i placówkom projektowo-produkcyjnym, grupa NTN projektuje, produkuje i dostarcza części najwyższej jakości przeznaczone w dużej części na wyposażenie fabryczne. Oprócz motoryzacji, NTN-SNR jest także uznanym dostawcą dla: branży lotniczej, przemysłu ciężkiego, energetyki wiatrowej, kolejnictwa, włókiennictwa, rolnictwa, przemysłu maszyn budowlanych i wydobywczych oraz hutnictwa.

Firma NTN-SNR jest dziś jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów osobowych i jednocześnie jednym z największych producentów części oryginalnych.

Oferuje części zamienne do samochodów w trzech kategoriach:

  • zawieszenie,
  • jednostka napędowa
  • układ przeniesienia napędu.

NTN-SNR może pochwalić się bogatą ofertą części do zawieszenia, silników i napędów, przede wszystkim dzięki łożyskom trzeciej generacji do kół, elementom układów rozrządu o znakomitych parametrach oraz łożyskom do skrzyń biegów. W fabrykach NTN-SNR, zlokalizowanych na pięciu kontynentach, każdego dnia produkowane są setki tysięcy części. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla pojazdów wielu znanych marek, nie tylko europejskich.

Branże

Układ napędowy

Układ hamulcowy

Zawieszenia

Elektryczne

Szkolenia, konferencjeWydarzenia
Powiązane z firmą