AP EXPERT 2021

AP EXPERT 2021

Promocja
01.02-30.09.2021
www.apexpert.pl

Organizator: AUTO PARTNER SA


kontakt

Patronat autoEXPERT-a Nasz patronat


O wydarzeniu

Oficjalnie w dniu 1 lutego 2021 r. Auto Partner uruchomił ósmą edycję długoterminowej promocji AP EXPERT. Zmagania o tytuł - Wybitny Wśród Ekspertów - oraz pulę nagród o wartości ponad pół miliona złotych zostały tym samym rozpoczęte.

Jak w minionych latach, Organizator przygotował nie lada wyzwania, stawiając przed Uczestnikami możliwość wykazania się aż w siedmiu eliminacyjnych testach wiedzy, dzięki którym będą mogli przybliżyć się do Wielkiego Finału.

Promocja zaplanowana jest na okres 8 miesięcy i zakończy się 30 września 2021 r. W tym czasie Uczestnicy będą zdobywali punkty za zakupy na wybranym asortymencie Partnerów akcji oraz za poszerzanie wiedzy, a także dodatkowe nagrody w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

Wielki Finał odbędzie się w październiku, wtedy też poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Hyundai Kona 2021 1.0 T-GDi 120 KM. W trakcie promocji Auto Partner przewiduje rozdanie ponad 500 nagród dodatkowych, a do tego każdy Finalista Finału Teoretycznego otrzyma również specjalną nagrodę.

Szczegóły dostępne na stronie www.apexpert.pl

Branże Naprawcze Diagnostyczne Blacharskie i lakiernicze Inne Układ napędowy Układ hamulcowy Zawieszenia Elektryczne Akcesoria tuningowe Części do układów klimatyzacji LPG Oleje Kosmetyki Dodatki chem., płyny, areozole, pasty, tekstylia Samochody osobowe

Inne wydarzenia tego organizatora
01.02-30.09.2021
Promocja
AP EXPERT 2021

Firmy
Powiązane z wydarzeniem