ProfiAuto Show 2021

ProfiAuto Show 2021

Targi
28-29.05.2021
Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek w Katowicach

Organizator: Moto-Profil Sp. z o.o.ul. Niedźwiedziniec 10  41-506 Chorzów


kontakt


O wydarzeniu

Spółka Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, poinformował o odwołaniu edycji wydarzenia 2020, zgodnie z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach, bazującą na analizie aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Targi miały się odbyć w Katowicach w dniach 30-31 maja 2020 r.

Informacja o odwołaniu targów w 2020 r. podyktowana jest odpowiedzialnością i troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wystawców, osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, partnerów oraz gości – międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show odwiedziło w zeszłym roku 46 000 osób.

– Od dłuższego czasu z najwyższą czujnością śledzimy sytuację i aktualne wytyczne rządowe i sanitarne, pozostając także w kontakcie z kluczowymi instytucjami. Ufamy, że ogłoszona z wyprzedzeniem informacja o odwołaniu ProfiAuto Show 2020 pozwoli zabezpieczyć działania naszych wystawców oraz partnerów. Bieżąca sytuacja i dostępne w tym momencie informacje nie pozwalają nam nakreślić pewnej daty dla edycji 2020 – więc przenosimy całą siłę na organizację ProfiAuto Show 2021 – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie firmy Moto-Profil.

Branże Wyposażenie warsztatu Części i akcesoria Chemia motoryzacyjna Inne