Bilstein z Gosią Rdest na Warsaw Motor Show

gosia rdest bilstein © Bilstein

Udostępnij:

Od 25 do 27 października w podwarszawskiej hali Ptak Expo odbędzie się kolejna edycja Warsaw Motor Show. Do odwiedzenia Strefy Gwiazd zaprasza Gosia Rdest i Bilstein.

Podczas inauguracji tegorocznego sezonu wyścigowego Gosia Rdest zaprezentowała SEAT-a Leona Racer, na którym znalazło się logo Bilstein. Tym samym nastąpiło oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia współpracy w sportach motorowych. Ścisłej współpracy, bowiem zawieszenie auta zostało zmodyfikowane poprzez montaż amortyzatorów Bilstein z serii MDS. Zostało ono dobrane według wytycznych zespołu mechaników przygotowującego SEAT-a do sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.Jego finisz był pasjonujący - podczas ostatniej rundy zabrakło dosłownie kilku punktów do najwyższego stopnia podium. Paradoksalnie, stał za tym niespodziewany awans Gosi Rdest do międzynarodowego cyklu W Series. Część startów pokrywała się z terminami WSMP, co było równoznaczne z absencją.

Okazją do podsumowania współpracy Gosi Rdest z Bilstein będzie piąta edycja Warsaw Motor Show. Na przygotowanym stoisku w centralnym miejscu stanie SEAT Leon Racer. Obok niego zostanie zaprezentowana oferta elementów zawieszenia - od standardowych amortyzatorów B4 z serii Replacement, poprzez ich odpowiedniki o wyższych parametrach użytkowych B6 Performance, poprzez miechy powietrzne B3 Airmatic, do kompleksowych rozwiązań przeznaczonych do tuningu i motorsportu. Do dyspozycji zwiedzających będą również eksperci techniczni Bilstein.

Oczywiście to nie jedyne atrakcje przygotowane na targi, ale warto przekonać się o tym na miejscu - w hali F, która została nazwana Strefą Gwiazd. Warsaw Motor Show odbędzie się w dniach 25-27 października w Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.Źródło: Bilstein

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również