Darmowa wyszukiwarka Exide Battery Finder – dobór akumulatora nigdy nie był taki prosty

Udostępnij:

Exide Technologies, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, zapewnia najbardziej wyczerpujące informacje dotyczące doboru akumulatorów. Oferta ta doceniana jest zarówno pod względem jakości i dokładności danych, jak i z powodu bardzo dobrego pokrycia europejskiego parku pojazdów różnego typu.

Wyszukiwarka akumulatorów Exide Battery Finder, dostępna na komputerach i urządzeniach mobilnych, jest całkowicie bezpłatna i pozwala użytkownikom wyszukać odpowiedni akumulator po numerze VIN lub modelu pojazdu. Niezwykłe zalety tej aplikacji wynikają z połączenia eksperckiej wiedzy w zakresie doboru akumulatora i kompleksowej oferty akumulatorów marki Exide. 

Wyszukiwarka Exide Battery Finder: www.exidegroup.com/pl/pl/brand/exide

Jak uniknąć kosztów wynikających z niewłaściwego dopasowania akumulatora?

Exide jest wiodącym ekspertem w zakresie doboru akumulatorów i zaleca klientom stosowanie się do udostępnianych rekomendacji w celu dokonania właściwego wyboru i uniknięcia pomyłek w tym zakresie. Nowoczesne pojazdy stają się coraz bardziej złożone. Technologie takie jak Start-Stop zwiększają ryzyko błędnego dobrania akumulatora. Niewłaściwy wybór akumulatora prowadzi do jego przedwczesnej awarii, która pociąga za sobą niezadowolenie klienta i utratę dobrej reputacji warsztatów. 
Bazując na doświadczeniu z rynku pierwszego wyposażenia, Exide skupia się na rzetelności informacji w zakresie doboru akumulatorów. Wykwalifikowany zespół zapewnia najbardziej aktualne dane, które są zrozumiałe dla wszystkich, niezależnie od tego, czy korzysta z nich pracownik firmy udzielającej pomocy drogowej, czy pasjonat motocykli samodzielnie wymieniający akumulator. 
Dokładność i aktualność to nie jedyne zalety doradztwa Exide w zakresie doboru akumulatorów. Duże znaczenie ma również kompleksowość oferty i fakt, że pokrywa ona zastosowania do 5500 modeli pojazdów od 200 producentów pojazdów osobowych i dostawczych. Ponadto obejmuje 1300 modeli od 300 producentów pojazdów użytkowych i autobusów, 6800 modeli od 300 producentów motocykli i skuterów, ATV/pojazdów użyteczności publicznej, elektrycznych pojazdów rekreacyjnych, maszyn ogrodniczych, traktorów, skuterów śnieżnych, łodzi i skuterów wodnych. Wszystkie te aspekty sprawiają, że wiedza ekspercka Exide jest na najwyższym poziomie. 

Oferta Exide – pokrycie 99% parku pojazdów

Exide nieustannie sprawdza portfolio swoich produktów, aby móc odpowiedzieć na najbardziej niszowe potrzeby klientów w zakresie produktów i informacji o właściwym doborze akumulatorów. Oferta Exide, w porównaniu z innymi producentami akumulatorów, gwarantuje największe pokrycie parku pojazdów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, które wynosi aż 99%. To daje pewność, że klient zawsze znajdzie akumulator odpowiadający jego potrzebom. 

Znajdź szybko odpowiedni akumulator do swojego pojazdu 

Exide wspiera klientów, dzieląc się swoją wiedzą poprzez przyjazne dla użytkownika narzędzie – Exide Battery Finder. Jest to wyszukiwarka akumulatorów dostępna bezpłatnie w Internecie oraz jako aplikacja do pobrania. Exide Battery Finder cieszy się popularnością zarówno wśród kierowców, jak i osób zawodowo zajmujących się motoryzacją, generując 2 miliony wyszukiwań rocznie. Wyszukiwarka obsługuje wszystkie typy pojazdów. Ponadto zawiera specjalny kalkulator zapotrzebowania na energię w łodziach i pojazdach rekreacyjnych. 
Użytkownicy Exide Battery Finder mogą znaleźć odpowiedni akumulator wybraną metodą: za pomocą drzewka doboru pojazdów, po numerze VIN lub po numerze rejestracyjnym (opcja dostępna w kilku krajach UE). Wyszukiwarka posiada również specjalne pole, dzięki któremu klienci mogą wyszukiwać akumulatory po numerze części lub numerze OE. W przypadku aplikacji użytkownicy mogą nawet, w celu znalezienia odpowiedniego akumulatora, zeskanować kod kreskowy dowolnej części (kod EAN). – Exide łączy szerokie pokrycie parku pojazdów z najlepszymi w swojej klasie informacjami w zakresie dopasowań, co potwierdza naszą wiedzę i duże doświadczenie w pracy z wiodącymi na rynku producentami samochodów – mówi Guido Scanagatta, Senior Product Manager w Exide. – Nasza wyszukiwarka Exide Battery Finder sprawia, że znalezienie akumulatora odpowiedniego do wszystkich potrzeb klienta jest łatwe i szybkie.

Zalety korzystania z wyszukiwarki Exide Battery Finder

  • Rzetelne informacje w zakresie dopasowania akumulatora do pojazdu, pomagające klientom unikać awarii i innych problemów wynikających z niewłaściwego doboru akumulatora.
  • Oferta Exide pokrywa szeroki zakres modeli i typów pojazdów, dzięki czemu klienci mają pewność, że znajdą akumulator najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.
  • Darmowa wyszukiwarka Exide Battery Finder umożliwia szybkie i łatwe dobranie odpowiedniego akumulatora do danego pojazdu.


Wyszukiwarka Exide Battery Finder: www.exidegroup.com/pl/pl/brand/exide

Artykuł promocyjny firmy EXIDE Technologies S.A.

Udostępnij:

Drukuj


aE