ELIT Polska udostępnia warsztatom katalog Stahlgruber

ELIT Polska udostępnia warsztatom katalog Stahlgruber © ELIT Polska

Udostępnij:

Z początkiem grudnia ELIT Polska umożliwił swoim klientom dostęp do katalogu zawierającego ponad pół miliona referencji części i akcesoriów z oferty wiodącego dystrybutora w Europie Zachodniej – firmy Stahlgruber. Szybki łańcuch dostaw gwarantuje dostarczenie zamówienia do warsztatu maksymalnie do dwóch dni.

Firma braci Otto i Willy Gruber powstała w Niemczech w latach 20. ubiegłego wieku. W kolejnych dekadach ze składu materiałów metalowych ewoluowała w kierunku motoryzacji. Dziś jest jednym z liderów w dystrybucji części na aftermarkecie w kilku krajach Europy, m.in. w Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji i we Włoszech. Od 2018 roku Stahlgruber należy do LKQ Corporation, która jest właścicielem także sieci ELIT.– Przynależność do jednej, globalnej grupy kapitałowej pozwala wykorzystać jej potencjał do budowania pozycji na rynkach lokalnych. Dzięki dostępowi ELIT Polska do zasobów katalogu Stahlgruber znacząco poszerzamy naszą ofertę o producentów i marki niedostępne do tej pory. W efekcie tego, większy wybór zawsze jest korzyścią dla klienta. Warsztat ma zapewnione kompleksowe zaopatrzenie u jednego dostawcy w potrzebne do naprawy pojazdu części w różnych przedziałach cenowych. Pozostajemy przy tym wierni naszym założeniom, że są to wyłącznie produkty o jakości OE – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Operacyjny w ELIT Polska.

Poza dostępem do oferty Stahlgruber, ELIT Polska gwarantuje szybką dostawę. Zamówienia złożone do godziny 13:00 dostarczane są do magazynu we Wrocławiu jeszcze tego samego dnia. Pozwala to na realizację zlecenia w województwie dolnośląskim w czasie krótszym niż jedna doba. Z kolei filie w Krakowie i Dębicy otrzymują towar następnego dnia, tym samym trafia on do warsztatów maksymalnie do 48 godzin. Z oferty Stahlgruber skorzystać mogą tylko zarejestrowani Klienci ELIT Polska.

Źródło: Informacja prasowa ELIT Polska

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również