Limitowana seria Alpine A110 Légende GT w unikatowych kolorach

Alpine A110 © Renault

Udostępnij:

Marka Alpine zaprezentowała na początku marca model A110 Légende GT. Nowa seria limitowana, wyprodukowana w zaledwie 400 egzemplarzach na całym świecie, wynosi elegancję sportowego modelu A110 Légende na jeszcze wyższy poziom. Elementy stylistyczne nadwozia i kabiny tworzą wyrafinowaną i harmonijną estetykę.

A110 Légende GT, które zostało zaprezentowane publiczności w nowym kolorze Srebrny Mercure, jest również dostępne w odcieniu Niebieskiej Otchłani lub Głębokiej Czerni. Jasnozłote oznaczenia Alpine i obręcze kół Serac 18”, również w jasnozłotym odcieniu, tworzą subtelny kontrast z obydwoma kolorami nadwozia. Białe, półprzezroczyste tylne światła LED wyróżniają A110 Légende GT spośród innych A110. 


W kabinie komfortowe fotele Sabelt, z możliwością regulacji sześciu parametrów, są wykończone skórą w oryginalnym, ciepłym, bursztynowym kolorze, który znakomicie współgra z odcieniem skóry na panelach drzwi. Brązowe przeszycia, znacznik na godzinie 12:00 na kole kierownicy i lśniące karbonowe elementy z ciepłym, miedzianym wykończeniem nadają wnętrzu przyjazny i wyrafinowany charakter. Umieszczona na środkowej konsoli tabliczka z numerem egzemplarza świadczy o wyjątkowości samochodu.

Dla podkreślenia praktycznej strony modelu A110 w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jego charakteru GT, A110 Légende GT jest wyposażone w zestaw toreb podróżnych zaprojektowanych na miarę. Trzyczęściowy zestaw wykończony skórą w tym samym ciepłym kolorze co siedzenia optymalnie wykorzystuje pojemność tylnego bagażnika. Idealnym miejscem na rzeczy osobiste jest również nowy schowek pomiędzy siedzeniami.


TOP w kategorii
A110 Légende GT można zarezerwować przez aplikację Alpine, podobnie jak inne wersje A110. W tym celu należy pobrać aplikację z Apple Store lub Google Play, a następnie utworzyć konto. Po utworzeniu konta użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji aplikacji Alpine. Może otrzymywać powiadomienia o nowościach marki czy zarezerwować samochód. Wystarczy kliknąć. Jeśli użytkownik zmieni zdanie, otrzyma zwrot wpłaty w pełnej wysokości, bez żadnych kosztów.

Następnie należy tylko wybrać salon Alpine, w którym będzie można przekształcić rezerwację w zamówienie. Na tym etapie można jeszcze zmienić specyfikację samochodu. Po złożeniu zamówienia nabywca staje się członkiem społeczności fanów Alpine.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również