Nowa usługa Tork Workflow dla większej skuteczności realizacji celów warsztatu

koła zębate, silnik © Tork

Udostępnij:

Marka Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny wprowadza na rynek nową, bezpłatną usługę. Tork Workflow umożliwia firmom ocenę stanu konserwacji i wydajności miejsca pracy z pomocą eksperta Tork.

Podczas godzinnej sesji ekspert uważnie przygląda się funkcjonowaniu stanowisk pracy, a następnie proponuje, zgodnie z podejściem 5S, w jaki sposób osiągnąć ustalone cele, polepszyć wydajność miejsca pracy i wygenerować oszczędności. Usługa Tork Workflow daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na produkty marki, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb miejsca pracy.Nowa oferta marki Tork wychodzi naprzeciw potrzebom branży, gdyż badania pokazują, że 9 na 10 pracowników branży przemysłowej (m.in. sektora produkcji) uważa, że dobór odpowiednich narzędzi, w tym produktów do czyszczenia i wycierania, znacząco zwiększa produktywność oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nadszedł czas na zmianę nawyków. Produkty Tork pomagają pozbyć się dotychczasowych przyzwyczajeń i zaprzestać korzystania ze szmat. Uświadamiamy managerów, że takie rozwiązanie może nie tylko poprawiać produktywność i pomaga utrzymać porządek na linii produkcyjnej, ale również wpływa pozytywnie na satysfakcję z pracy wśród pracowników – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Branża produkcyjna – gdzie należy wprowadzić ulepszenia

Wybór odpowiednich narzędzi warto powierzyć profesjonalistom. Usługa Workflow polega na ocenie linii produkcyjnej i sprawdzeniu jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Grupa Doradców Przemysłowych Tork to zespół kompetentnych i doświadczonych audytorów. Spotkanie z doradcą Tork to zawsze dobrze wykorzystany i pouczający czas.

Tork Workflow koncentruje się na 4 głównych obszarach:
• produktywności,
• odpadach,
• zadowoleniu pracowników i klientów,
• środowisku, zdrowiu i bezpieczeństwie pracy.Popraw wizerunek swojej firmy w oczach klientów

Ocena klientów ma kluczowy wpływ na każdy biznes. Wyposażenie hal produkcyjnych w nowoczesne dozowniki i zastąpienie szmat czyściwami przemysłowymi Tork pozwalają utrzymywać czystość w miejscu pracy łatwiej, szybciej i bardziej efektywnie, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Pomaga to nie tylko utrzymać dotychczasowych kontrahentów, ale i zdobyć nowych. Wprowadzając usługę Tork Workflow, marka chce tworzyć w oparciu o koncepcję zarządzania lean i podejście 5S miejsca pracy, które przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji pracownika i klienta oraz jednocześnie są bezpieczne i przyjazne środowisku.

Źródło: Tork

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również