Nowe referencje amortyzatorów, sprężyn i miechów powietrznych Bilstein

bilstein referencje © Bilstein

Udostępnij:

Bilstein powiększył swój katalog o szereg pozycji przeznaczonych do dwunastu marek samochodów. Najwięcej z nowych referencji przeznaczonych jest do modeli Forda i Mercedesa.

Sukcesywne poszerzanie oferty pozwala Bilstein zbudować katalog elementów zawieszenia do niemal wszystkich marek i modeli samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych. Zarówno nowych, jak i wyprodukowanych nawet 50 lat temu. Tak szeroki wybór jest doceniany przez kierowców, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez czytelników w plebiscytach pism motoryzacyjnych.

W ostatnim czasie Bilstein dodał do swojego katalogu szereg pozycji do modeli Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Ford, Mercedes, Nissan, Peugeot, Toyota, Volvo i Volkswagen. Wśród nich są amortyzatory, sprężyny, miechy powietrzne, elementy mocowania oraz kompletne zestawy zawieszenia.Najwięcej z tych pozycji, należących do serii Replacement, przeznaczonych jest do Forda Focus IV, Mondeo III i IV w różnych wariantach nadwozia i jednostkach napędowych. Z kolei kilkanaście nowych pozycji do modeli Mercedesa to miechy powietrzne Bilstein B4 (tzw. airmatic) i sprężarki do nich Bilstein B3.4

© Bilstein

Wśród nowości są także amortyzatory z serii Performance przeznaczone do modyfikacji fabrycznego zawieszenia. Kolejne referencje Bilstein B6 Sport uzupełniają ofertę między innymi do Audi A4 (B9) czy A5 (F53), Chevroleta Camaro oraz Nissana Micra V.


TOP w kategorii
Kompletne zestawy amortyzatorów Bilstein B12 Pro-Kit przeznaczone są do wybranych wersji Alfa Romeo Giulietta, Mercedesa Klasy C (W205 i C205), natomiast DampTronic do BMW serii 3 (F31 i F34).

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: pl.bilstein.com

Źródło: Bilstein

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również