AutoExpert
Reklama
Reklama

Textar Brake Clinic – Wygraj udział w wyjątkowym szkoleniu!

Preview
TMD Friction / TEXTAR
14.9.2020
Reklama
Reklama

Do 30 września 2020 r. w ramach akcji sprzedażowej Textar mechanicy mogą ubiegać się o udział w wyjątkowym evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic, który odbędzie się 16 października 2020 r.

Przedstawiciele najlepszych warsztatów, w ramach akcji promocyjnej Textar, wezmą udział w evencie szkoleniowym Textar Brake Clinic na torze Driveland Tomasza Kuchara w dniu 16.10.2020 r. Oprócz tego otrzymają oni voucher na pobyt w największym parku wodnym w Europie – Suntago do wykorzystania w okresie 12 miesięcy. W ramach modułów szkoleniowych podczas eventu laureaci promocji:     • zapoznają się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego wraz z ich objawami i skutkami;     • wezmą udział w zadaniach z zakresu serwisowania układu hamulcowego, w których nagrodą dla zwycięskiej grupy będzie lot helikopterem;     • poznają wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego;     • udoskonalą swoje umiejętności za kierownicą pod okiem profesjonalistów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara by udoskonalić swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze prowadząc samochód po specjalnych płytach poślizgowych oraz na szarpaku. 

Reklama

    • Akcja promocyjna trwa od 1 do 30.09.2020.     • Celem akcji jest wyłonienie 5-ciu przedstawicieli najlepszych warsztatów, które w okresie promocyjnym odnotują najwyższy poziom zakupów produktów Textar.     • Każdy uczestnik imprezy otrzyma voucher na pobyt w największym parku wodnym w Europie – Suntago do wykorzystania w okresie 12 miesięcy.

Więcej informacji można otryzmać bezpośrednio u dystrybutorów: Auto Partner, Hart, Elit Polska, Motorol, Auto Euro.

Powiązane firmy

Reklama

Z uwagi na przygotowany program imprezy oraz zakres wiedzy, która będzie przekazywana w czasie wydarzenia, warunkiem koniecznym jest, by uczestnik był mechanikiem.

O TMD Friction TMD Friction, spółka zależna należąca w całości do Nisshinbo Holdings Inc., jest światowym liderem w produkcji materiałów ciernych dla branży motoryzacyjnej. W swoim portfolio firma ma produkty przeznaczone do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Firma oferuje także rozwiązania dla pojazdów sportowych i dla przemysłu. TMD Friction dostarcza na światowy rynek części zamiennych produkty marek: Textar, Nisshinbo, Mintex, Don, Pagid oraz Cobreq. TMD Friction opracowuje i produkuje okładziny cierne dla przemysłu pod marką Cosid. TMD Friction Group posiada cztery lokalizacje w Niemczech oraz innych krajach w Europie, w USA, Brazylii, Meksyku, Chinach, Japonii. Firma zatrudnia ponad 4.700 pracowników na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.tmdfriction.com

Źródło: Informacja prasowa TMD Friction / TEXTAR

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama