TruckForce niezależną siecią serwisowania opon ciężarowych w Europie

truckforce goodyear © Goodyear

Udostępnij:

TruckForce jest jedną z największych niezależnych sieci serwisowych w Europie. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu cyklem życia ogumienia do samochodów ciężarowych. Świadczenia sieci stanowią integralną część kompleksowej oferty Goodyear Total Mobility, obejmującej opony, rozwiązania i usługi klasy premium. 

Zakres prac serwisów TruckForce obejmuje m.in. konserwację prewencyjną, wymianę, rowkowanie, bieżnikowanie i pomoc drogową. Klienci mogą skorzystać z usług ponad 2000 warsztatów zlokalizowanych w 32 krajach, które zapewniają również całodobową pomoc drogową, dzięki której pojazd wraca na drogę w ciągu 120 minut.Dbając o najwyższy poziom zadowolenia klientów i kierowców, Goodyear przeprowadził niedawno audyt sieci TruckForce, zakończony pozytywnym wynikiem. Badanie zostało przeprowadzone przez niezależną organizację z uwzględnieniem ponad 70 punktów kontroli i obejmowało wszystkie aspekty, od dostępności produktów, możliwości serwisowych i jakości, po szkolenia i bezpieczeństwo pracowników. Głównym celem było szczegółowe sprawdzenie wszystkich aspektów, które przyczyniają się do zadowolenia klientów floty.

Był to drugi z rzędu audyt i przyniósł doskonały wynik – średnia zgodności z najwyższymi standardami Goodyear wyniosła ponad 80%. Opierając się na wynikach i szczegółowych informacjach, amerykański producent będzie nadal wzmacniać korzyści oferowane przez sieć:

- Profesjonalny personel przeszkolony przez Goodyear i wyposażony w najnowocześniejsze technologie;
- Pomoc drogową ServiceLine24h w nagłych przypadkach;
- FleetOnlineSolutions, internetowy system zarządzania flotą Goodyear oparty na technologii internetowej;
- Szczegółową sprawozdawczość techniczną i zarządczą.Dostarczając zindywidualizowaną i kompleksową ofertę, TruckForce zapewnia właścicielom flot gwarancję najwyższej jakości usług, wspierając jednocześnie efektywne kosztowo działanie poprzez maksymalizację czasu sprawności oraz profesjonalne zarządzanie oponami i ich serwis.

Źródło: Goodyear

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również