Würth Polska otworzył kolejny sklep w Krakowie

Würth sklep1 © Würth

Udostępnij:

18 listopada odbyło się oficjalne otwarcie drugiego, firmowego sklepu Würth w Krakowie. To już 33. punkt sprzedażowy tej firmy w Polsce, ale jak zapowiadają przedstawiciele marki – ich liczba będzie sukcesywnie wzrastać. Obecna na polskim rynku od 1990 roku firma prowadzi sprzedaż przez przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz stale rozwijającą się sieć placówek stacjonarnych.

Sklepy Würth znajdują się w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Zielonej Górze i Łodzi. Teraz sieć powiększyła się o kolejną placówkę – już drugą w Krakowie, która mieści się przy ul. Józefa Conrada 63. W lokalu o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych, profesjonaliści z takich branż jak: budowlano-montażowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą prawie 3 tys. specjalistycznych produktów. Klienci mogą liczyć na pomoc pracowników sklepu, którzy doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu z asortymentu narzędzi ręcznych, artykułów chemicznych, elektronarzędzi i artykułów BHP. Osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie, do 20 grudnia otrzymają premię w postaci nagrody rzeczowej.© WürthWygoda zakupów

Dla naszych klientów stale powiększamy sieć sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski. Chcemy, żeby z łatwością docierali do naszych placówek, dlatego starannie wybieramy lokalizację i dbamy o zapewnienie miejsc parkingowych. W sklepach Würth dostępnych jest od ręki ponad 3000 artykułów, a nasi doradcy pomagają w zakupach. Zapewniamy również bezpłatną kawę i herbatę oraz miłą atmosferę. Oprócz otwarcia kolejnego sklepu w Krakowie przy ulicy Conrada 63, dokonaliśmy zmian w obrębie naszej pierwszej placówki w tym mieście. W dalszym ciągu mieści się ona przy ulicy Zakopiańskiej 56, ale teraz jesteśmy w lepiej widocznym dla naszych klientów lokalu, przy głównej ulicy. Mamy nadzieję, że większa dostępność naszych sklepów stacjonarnych pomoże klientom w rozwoju ich firm i ułatwi codzienną pracę – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

W 2019 roku Würth Polska otworzył dwie placówki – w Bytomiu i Krakowie. Specjaliści mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych oraz w e-sklepie www.wurth.pl. Marka prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Źródło: Würth

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również