Wycieraczki hybrydowe w ofercie KAMOKA

wycieraczka kamoka © Kamoka

Udostępnij:

Asortyment KAMOKA poszerza się o kolejne produkty. Na polski rynek trafiły właśnie wycieraczki hybrydowe, które użytkownicy chwalą za bardziej skuteczną i cichą pracę w porównaniu z wycieraczkami tradycyjnymi. Producenci japońskich samochodów bardzo często stosują to rozwiązanie na pierwszy montaż.Co daje hybryda?

Wycieraczki hybrydowe to w uproszczeniu połączenie klasycznych wycieraczek z mocowaniem typu U oraz wycieraczek bezprzegubowych. Ich aerodynamiczna konstrukcja oraz zastosowanie spoilerów sprawiają, że ograniczony zostaje hałas generowany przez powietrze opływające wycieraczkę w czasie jazdy, a jednocześnie zwiększony zostaje nacisk na szybę, co poprawia skuteczność jej oczyszczania.Jakość jest ważna

Metalowe elementy konstrukcyjne wycieraczek hybrydowych KAMOKA zostały pokryte galwanicznie warstwą cynku, aby zapewnić im ochronę przed korozją i większą trwałość. Elementy gumowe piór wycieraczek są wykonane z naturalnego kauczuku, odpornego na duże zmiany temperatur. Technologia produkcji zapewnia wydajność do 1 miliona cykli pracy, a precyzyjnie wycięta krawędź pozwala usunąć z szyby nawet najmniejsze krople wody.

Dzięki uniwersalnej budowie wycieraczki hybrydowe KAMOKA można montować zarówno do aut z kierownicą po lewej, jak i po prawej stronie. Wielbicieli motoryzacji ucieszy na pewno fakt, że wycieraczki oprócz poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy, mają też estetyczny design, co korzystnie wpływa na wygląd auta.

Szeroka oferta

W ofercie KAMOKA dostępne są wycieraczki szyby czołowej o długościach od 350 do 650 mm. Warto pamiętać, że dopasowanie długości wycieraczek do oryginalnej długości, stosowanej przez producenta auta, ma duże znaczenie dla skuteczności ich działania.

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również