Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A.

Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń, PL
http://www.autopartner.com


kontakt


O Firmie

Grupa Auto Partner S.A. jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Grupa stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.

Auto Partner działa w oparciu o zintegrowane narzędzia IT zarządzające całym łańcuchem dostaw oraz infrastrukturę logistyczną składającą się z nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu o powierzchni 30 tys. m2, nowego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Pruszkowie o powierzchni 8,5 tys. m2, sieci 80 oddziałów wyposażonych łącznie w dodatkową powierzchnię magazynową ok. 37 tys. m2 oraz siatki transportowej umożliwiającej dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 3-5 razy dziennie.

Grupa Auto Partner współpracuje z ponad 180 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Oferta Grupy obejmuje blisko 200 000 referencji, co przekłada się na ponad 6 mln części zamiennych w magazynie centralnym oraz prawie drugie tyle w magazynach zlokalizowanych w filiach w Polsce. Grupa jest jedynym w Polsce dystrybutorem produktów renomowanych producentów NK, ALCO, MaXgear, Quaro, RYMEC, Meteor, Unior i Triscan, w ramach których oferuje produkty ze wszystkich grup asortymentowych.

Grupa Auto Partner należy do międzynarodowej Grupy zakupowej GlobalOne zrzeszającej wiodących, międzynarodowych graczy na rynku aftermarket, od 2016 roku Spółka jest notowana GPW.

Spółka Auto Partner jest rozpoznawana w segmencie dystrybutorów części zamiennych jako solidny partner, cieszący się coraz większą rzeszą odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów Auto Partner S.A. prowadzi ukierunkowaną politykę sprzedaży w oparciu o podział terytorialny oraz bardzo rozwiniętą strukturę programów wsparcia.

Oferta:

Oferta części do samochodów osobowych i dostawczych: elementy układu zawieszenia i kierowniczego, elementy układu hamulcowego, amortyzatory i sprężyny, elementy układu napędowego, filtry, elementy układu zasilania, uszczelki i części silnika, paski napędowe i rolki, elementy układu elektrycznego, elementy układu chłodzenia i klimatyzacji, linki, przewody, opaski, oleje i chemia samochodowa, wycieraczki, elementy układu wydechowego, akcesoria oraz wiele innych.

Oferta części do motocykli, skuterów i ATV: akumulatory, elementy układu hamulcowego (tarcze, klocki, szczęki, zestawy naprawcze zacisków hamulcowych), elementy układu przeniesienia napędu (sprzęgła, łańcuchy napędowe, paski, zębatki), części do silników (uszczelki, świece, fajki, sondy lambda, oleje, płyny eksploatacyjne, filtry, łańcuchy rozrządu), elementy nadwozia (lusterka, kierunkowskazy, lampy, oświetlenie, żarówki, crashpady, dźwignie, akcesoria), elementy zawieszenia (łożyska główki ramy, uszczelniacze przednich teleskopów), części do skuterów, opony i dętki do skuterów.

Branże

Układ napędowy

Układ hamulcowy

Zawieszenia

Elektryczne

Części do układów klimatyzacjiInformacje firmowe
Wydarzenia
Powiązane z firmą